rajopon.pl Opony Osobowe Całoroczne Falken Euro All Season AS220 Pro 165/65 R15
165/65 R15 Falken AS220 Pro Euro All Season 81T


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 369,99 zł | ||
| Twoja cena: | 332,60 zł /sz s VAT 23% 270,41 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Falken |
|---|---|
| Nazwa: | Euro All Season AS220 Pro |
| Rozmiar: | 165/65 R15 |
| LI: | 81 (462 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Univerzal |
| EAN: | 4250427441016 |
|---|---|
| Kod producenta: | 357559 |
| Waga: | 6.32 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | A (68dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2412602 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.