Máte zkušenosti s touto pneu? Nebo se chcete podělit o svůj názor?
Pokud ano, tak prosím
vložte svůj příspěvek.
Pavel Biernat (225/45 R17) 17.01.2021 - 14:56
Velice vyvazena pneumatika ,komfortni a ticha zvladajici velmi dobre nekvalitni stav silnic ! Temito pneu jsem nahradil predesle pneu Continental C.P.6 na mem voze Renault.A i presto ze muj vuz je komfortni je citit znasobeni tohoto! I pres zvyseny komfort auto stale pevne drzi na silnici a spotreba paliva sla dolu ,zaberove vlastnosti vyborne . Nemohu zatim rict vice jelikoz jsou zcela nove a tudiz nemohu konstatovat vice . Vratim se zpet na nazory uzivatelu po ujeti par tisic kilometru a objektivne zhodnotim tyto pneumatiky .
Příspěvky vyjadřují názory návštěvníků stránek www.rajpneu.cz. Společnost K&K PNEU s.r.o. nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazujeme si však právo nevhodné příspěvky odstranit.