rajopon.pl Opony Dostawcze Letnie Continental VanContact Eco 195/65 R15
195/65 R15 Continental C VanContact Eco 98T 6PR
Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 766,36 zł | ||
| Twoja cena: | 420,91 zł /sz s VAT 23% 342,21 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Continental |
|---|---|
| Nazwa: | VanContact Eco |
| Rozmiar: | 195/65 R15 |
| LI: | 98 (750 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | Van |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 4019238996371 |
|---|---|
| Kod producenta: | 04514630000 |
| Waga: | 11.5 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | 6PR |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | A |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2396660 |
| Typ pojazdu: | VAN a LT (C2) |
VanContact Eco opracowana dla:
- Spełnienie głównych wymagań rynku OE – OE (Original Equipment – oryginalne wyposażenie pojazdu)
- Końcowi klienci, którzy są ukierunkowani na ekologiczne rozwiązania
- Ciągłe ekologiczne i ekonomiczne problemy, które spełniają wymagania społeczeństwa

Oznacza to oponę o bardzo zrównoważonych właściwościach, przeznaczoną dla wszystkich pojazdów, ukierunkowaną na optymalizację zużycia paliwa.

Pierwsza opona Van od Continentalu z wartościami etykiety UE
A - przyczepność, A - oszczędność

Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
Zatím málo najeto 2.000 , ale je tvrdší a super drží. není ůplně tichá ,ale jinak Dobrá


