rajopon.pl Opony Dostawcze Letnie Continental Vanco 2 205/70 R15
205/70 R15 Continental C Vanco 2 106R
W magazynie 2 szt. |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 955,31 zł | ||
| Twoja cena: | 401,37 zł /sz s VAT 23% 326,32 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Continental |
|---|---|
| Nazwa: | Vanco 2 |
| Rozmiar: | 205/70 R15 |
| LI: | 106 (950 kg) |
| SI: | R (170 km/h) |
| Kategoria: | Van |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 4019238370461 |
|---|---|
| Kod producenta: | 04511570000 |
| Waga: | 12.92 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | B (71dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 1276174 |
| Typ pojazdu: | VAN a LT (C2) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
Na Ford Tourneo Custom 114kW najeto 100 tis. km. Zbývající vzorek 2-3 mm. Spokojenost.


