rajopon.pl Opony Osobowe Całoroczne Goodyear Vector All Season 4 215/55 R17
215/55 R17 Goodyear Vector All Season 4 94T


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 976,60 zł | ||
| Twoja cena: | 575,83 zł /sz s VAT 23% 468,16 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Goodyear |
|---|---|
| Nazwa: | Vector All Season 4 |
| Rozmiar: | 215/55 R17 |
| LI: | 94 (670 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Univerzal |
| EAN: | 4038526521187 |
|---|---|
| Kod producenta: | 727839 |
| Waga: | 8.54 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | A |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2662441 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.