rajopon.pl Opony Dostawcze Letnie Vredestein Comtrac 215/60 R16
215/60 R16 Vredestein C Comtrac 108T


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 974,84 zł | ||
| Twoja cena: | 547,92 zł /sz s VAT 23% 445,46 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Vredestein |
|---|---|
| Nazwa: | Comtrac |
| Rozmiar: | 215/60 R16 |
| LI: | 108 (1000 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | Van |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 8714692226250 |
|---|---|
| Kod producenta: | |
| Waga: | 13.58 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | E |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 1 (69dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| Typ pojazdu: | VAN a LT (C2) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.