rajopon.pl Opony Osobowe Całoroczne Barum Quartaris 6 225/55 R17
225/55 R17 Barum Quartaris 6 101W XL


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 805,77 zł | ||
| Twoja cena: | 516,11 zł /sz s VAT 23% 419,60 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Barum |
|---|---|
| Nazwa: | Quartaris 6 |
| Rozmiar: | 225/55 R17 |
| LI: | 101 (825 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Univerzal |
| EAN: | 4024063012790 |
|---|---|
| Kod producenta: | 15415910000 |
| Waga: | 9.97 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2363147 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.