rajopon.pl Opony Osobowe Letnie Hankook Ventus evo Z Z001 235/40 R19
235/40 R19 Hankook Z001 Ventus evo Z 96Y XL MFS
W magazynie 4 szt. |
Dostępność: magazyn zewnętrzny: 20 szt. do 3 dni robocze |
||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 538,71 zł | ||
| Twoja cena: | 811,71 zł /sz s VAT 23% 659,93 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: |
wyślemy DZISIAJ Dodaj do koszyka |
||
| Producent: | Hankook |
|---|---|
| Nazwa: | Ventus evo Z Z001 |
| Rozmiar: | 235/40 R19 |
| LI: | 96 (710 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 8808563618692 |
|---|---|
| Kod producenta: | 1035447 |
| Waga: | 11.49 kg |
| (ZR) |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | MFS |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | D |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | D |
| Hałas zewnętrzny: | B (71dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2581788 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


