rajopon.pl Opony Osobowe Całoroczne Barum Quartaris 6 235/45 R18
235/45 R18 Barum Quartaris 6 98Y XL FR


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 860,66 zł | ||
| Twoja cena: | 544,24 zł /sz s VAT 23% 442,47 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Barum |
|---|---|
| Nazwa: | Quartaris 6 |
| Rozmiar: | 235/45 R18 |
| LI: | 98 (750 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Univerzal |
| EAN: | 4024063012196 |
|---|---|
| Kod producenta: | 15416070000 |
| Waga: | 9.88 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | FR |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2362595 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.