rajopon.pl Opony Osobowe Letnie Bridgestone Potenza Sport Evo 245/40 R18
245/40 R18 Bridgestone Potenza Sport Evo 97Y XL MFS Enliten
Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 997,54 zł | ||
| Twoja cena: | 621,92 zł /sz s VAT 23% 505,63 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Bridgestone |
|---|---|
| Nazwa: | Potenza Sport Evo |
| Rozmiar: | 245/40 R18 |
| LI: | 97 (730 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 3286342898117 |
|---|---|
| Kod producenta: | 28981 |
| Waga: | 10.8 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | MFS |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | Enliten |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | D |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | A |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2407189 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


