rajopon.pl Opony Osobowe Letnie Hankook Optimo K406 255/60 R18
255/60 R18 Hankook K406 Optimo 108H
W magazynie 4 szt. |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 963,41 zł | ||
| Twoja cena: | 475,37 zł /sz s VAT 23% 386,48 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Hankook |
|---|---|
| Nazwa: | Optimo K406 |
| Rozmiar: | 255/60 R18 |
| LI: | 108 (1000 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 8808563266862 |
|---|---|
| Kod producenta: | 1007624 |
| Waga: | 15.2 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | D |
| Hałas zewnętrzny: | B (71dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 468796 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Optimo K406
Doskonałe w wysokiej prędkości z maksymalną trwałością. Wyjątkowo zaprojektowane dla komfortu i niskiego poziomu hałasu. Technologia "TCT" zwiększa komfort jazdy i stabilność w prowadzeniu.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


