rajopon.pl Opony Osobowe Zimowe Kormoran Snow 175/65 R15
175/65 R15 Kormoran Snow 84T Zimowe


W magazynie 4 szt. |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 326,71 zł | ||
| Twoja cena: | 262,92 zł /sz s VAT 23% 213,76 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Kormoran |
|---|---|
| Nazwa: | Snow |
| Rozmiar: | 175/65 R15 |
| LI: | 84 (500 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 3528700712988 |
|---|---|
| Kod producenta: | 071298 |
| Waga: | 7.27 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | D |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | B (70dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 408562 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Kormoran SNOW to zimowa opona przeznaczona do samochodów osobowych.
GŁÓWNE ZALETY:
Dobra przyczepność na śniegu, mokrej nawierzchni i błocie pośniegowym
• Kierunkowy bieżnik
• Duża liczba bloków bieżnika i wysoka gęstość lameli
• Mieszanka gumowa pozostaje miękka nawet przy niskich temperaturach
Efektywna ochrona przed aquaplaningiem na wodzie i rozmokłym śniegu
• Optymalna liczba i gęstość rowków
• Specjalne poprzeczne rowki
Optymalizowane zużycie paliwa
• Nowa mieszanka gumy z krzemionką zmniejsza opór toczenia
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
Od pohledu na dezén ne úplně typická zimní guma, proto jsem vybral tento model, mám v úmyslu provozovat celoročně a v lehkém terénu na Mazdě MPV. Nyní přesně podle předpokladů super trakce na šotolině a trávě, až překvapivě tichá a dobře drží i v létě.Sníh zatím samozřejmě vyzkoušen nemam, zkušenost přidám později.Cena naprosto bez výhrad. Skvělá univerzální guma.