rajopon.pl Opony Dostawcze Zimowe Barum Snovanis 2 185/80 R14
185/80 R14 Barum C Snovanis 2 102Q Zimowe


W magazynie 4 szt. |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 515,83 zł | ||
| Twoja cena: | 352,76 zł /sz s VAT 23% 286,79 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Barum |
|---|---|
| Nazwa: | Snovanis 2 |
| Rozmiar: | 185/80 R14 |
| LI: | 102 (850 kg) |
| SI: | Q (160 km/h) |
| Kategoria: | Van |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 4024063581555 |
|---|---|
| Kod producenta: | 04440350000 |
| Waga: | 10.53 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | E |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | B (73dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 525564 |
| Typ pojazdu: | VAN a LT (C2) |
Zimowa opona dla samochodów dostawczych BARUM SNOVANIS 2 jest innowacją poprzednika SNOVANIS i pochodzi z koncernu Continental.
Nowa mieszanka skraca drogę hamowania, wydłuża przebieg i zmniejsza również opór toczenia.
Barum SnoVanis 2
Krótka droga hamowania i optymalna trakcja na zaśnieżonych drogach.
Nowo opracowana opona SnoVanis 2 dla dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych gwarantuje lepszą trakcję i właściwości hamowania na zaśnieżonych drogach.
Bardzo ekonomiczna dzięki niższemu zużyciu paliwa.
Zrównoważona, spokojna jazda i niski opór toczenia minimalizują koszty paliwa.
Wyższe bezpieczeństwo w zakrętach i na mokrej nawierzchni.
Nawet w deszczowych zimowych warunkach SnoVanis 2 pokazuje wyjątkowe właściwości jezdne i precyzyjne reakcje układu kierowniczego.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
jestli to bude jak snovanis 1 tak ani omylem nejhorsi volba mizi pred ocima na hnane naprane max 20 000 km a jsou na 1 mm des bes horsi neznam