rajopon.pl Opony Osobowe Zimowe Pirelli Powergy 2 Winter 225/45 R18
225/45 R18 Pirelli Powergy 2 Winter 92V XL Zimowe


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 971,50 zł | ||
| Twoja cena: | 614,78 zł /sz s VAT 23% 499,82 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Pirelli |
|---|---|
| Nazwa: | Powergy 2 Winter |
| Rozmiar: | 225/45 R18 |
| LI: | 92 (630 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 8019227465556 |
|---|---|
| Kod producenta: | 4655500 |
| Waga: | 8.7 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | A (69dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2659045 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.