rajopon.pl Opony Osobowe Zimowe Uniroyal WinterExpert 235/60 R18
235/60 R18 Uniroyal WinterExpert 107H XL FR Zimowe
Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 088,49 zł | ||
| Twoja cena: | 607,21 zł /sz s VAT 23% 493,67 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Uniroyal |
|---|---|
| Nazwa: | WinterExpert |
| Rozmiar: | 235/60 R18 |
| LI: | 107 (975 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 4024068008507 |
|---|---|
| Kod producenta: | 03638200000 |
| Waga: | 13 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | FR |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2426708 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


