rajopon.pl Opony Osobowe Zimowe Hankook Winter i*cept evo 4 W340 245/35 R21
245/35 R21 Hankook W340 Winter i*cept evo 4 96W XL MFS Zimowe


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 2 545,21 zł | ||
| Twoja cena: | 1 287,56 zł /sz s VAT 23% 1 046,80 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Hankook |
|---|---|
| Nazwa: | Winter i*cept evo 4 W340 |
| Rozmiar: | 245/35 R21 |
| LI: | 96 (710 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 8808563648422 |
|---|---|
| Kod producenta: | 1037728 |
| Waga: | 10.9 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | MFS |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2647995 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.