rajopon.pl Opony Osobowe Zimowe Nokian Snowproof 3P 245/45 R18
245/45 R18 Nokian Snowproof 3P 100V XL MFS Zimowe


50 szt. do 3 dni |
Dostępność: magazyn zewnętrzny: 50 szt. do 3 dni robocze |
||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 336,03 zł | ||
| Twoja cena: | 675,16 zł /sz s VAT 23% 548,91 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Nokian |
|---|---|
| Nazwa: | Snowproof 3P |
| Rozmiar: | 245/45 R18 |
| LI: | 100 (800 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategoria: | Osobowe |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 6419440707976 |
|---|---|
| Kod producenta: | T433760 |
| Waga: | 11 kg |
| Aramid |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | MFS |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | A |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2264188 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.