rajopon.pl Opony 4x4/suv Letnie Michelin Primacy LTX 275/60 R22
275/60 R22 Michelin Primacy LTX 125S TPC LRE


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 2 649,54 zł | ||
| Twoja cena: | 1 694,17 zł /sz s VAT 23% 1 377,38 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Michelin |
|---|---|
| Nazwa: | Primacy LTX |
| Rozmiar: | 275/60 R22 |
| LI: | 125 (1650 kg) |
| SI: | S (180 km/h) |
| Kategoria: | 4x4 |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 3528702484418 |
|---|---|
| Kod producenta: | 248441 |
| Waga: | 24.7 kg |
| LT |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | TPC |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | LRE |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | B (70dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2155365 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.