rajopon.pl Opony 4x4/suv Letnie Yokohama Geolandar H/T4 G062 275/65 R17
275/65 R17 Yokohama Geolandar H/T4 119H XL RBL


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 490,15 zł | ||
| Twoja cena: | 820,58 zł /sz s VAT 23% 667,14 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Yokohama |
|---|---|
| Nazwa: | Geolandar H/T4 G062 |
| Rozmiar: | 275/65 R17 |
| LI: | 119 (1360 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategoria: | 4x4 |
| Sezon: | Letnia |
| EAN: | 4548515373074 |
|---|---|
| Kod producenta: | S3435 |
| Waga: | 17.3 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | RBL |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | C |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | D |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2561935 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.