rajopon.pl Opony 4x4/suv Całoroczne Yokohama Geolandar A/T4 G018 275/70 R16
275/70 R16 Yokohama G018 Geolandar A/T4 114T RPB RBL
Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 405,00 zł | ||
| Twoja cena: | 778,60 zł /sz s VAT 23% 633,00 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Yokohama |
|---|---|
| Nazwa: | Geolandar A/T4 G018 |
| Rozmiar: | 275/70 R16 |
| LI: | 114 (1180 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategoria: | 4x4 |
| Sezon: | Univerzal |
| EAN: | 4548515352628 |
|---|---|
| Kod producenta: | S1984 |
| Waga: | 17.74 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | RPB |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | RBL |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | D |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | D |
| Hałas zewnętrzny: | B (73dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2563669 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


