rajopon.pl Opony 4x4/suv Zimowe Hankook Winter i*cept evo 4 SUV W340A 235/55 R18
235/55 R18 Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 100H MFS Zimowe


Nie w magazynie |
|||
|---|---|---|---|
| Cena producenta: | 1 197,04 zł | ||
| Twoja cena: | 650,27 zł /sz s VAT 23% 528,68 zł bez VAT |
||
| Dodaj do koszyka: | Dodaj do koszyka | ||
| Producent: | Hankook |
|---|---|
| Nazwa: | Winter i*cept evo 4 SUV W340A |
| Rozmiar: | 235/55 R18 |
| LI: | 100 (800 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategoria: | 4x4 |
| Sezon: | Zimowe |
| EAN: | 8808563648255 |
|---|---|
| Kod producenta: | 1037711 |
| Waga: | 11.4 kg |
| Parametry opony | |
|---|---|
| Wzmocniona konstrukcja: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Rant ochronny: | MFS |
| Samonośna technologia: | |
| Homologacja: | |
| Zoptymalizowany opór toczenia: | |
| Zmniejszająca hałas: | |
| Z kleistą warstwą uszczelniającą: | |
| DOT: | |
| Inne oznaczenia: | |
| Etykieta energetyczna | |
|---|---|
| Opór toczenia: | B |
| Hamowanie na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | B (72dB) |
| Przyczepność na śniegu: | TAK |
| Przyczepność na lodzie: | |
| EPREL: | 2630428 |
| Typ pojazdu: | Osobowe (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.